Захід повинен, нарешті, зупинити Путіна, – Die Welt

Сер 12 • InfoWar, АТО, Новини • 398 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Захід повинен, нарешті, зупинити Путіна, – Die Welt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Протягом деякого часу на українському кордоні відбувається переміщення російських військ. Можливо, Путін планує застати Захід зненацька, поки він відволікся. Вже не вперше.

Про це пише Ріхард Херцингер у статті «Захід повинен, нарешті, зупинити Путіна», опублікованій на сайті газети Die Welt

Президент Росії Володимир Путін погрожує прийняти «контрзаходи» щодо України нібито за намагання Києва напасти на анексований Крим. Вся ця демонстративна пропаганда разом зі змовою, мабуть, сфабрикованими російськими спецслужбами, а також неприховані погрози, дозволяють припустити, що Путін готує нову військову агресію або навіть повномасштабне вторгнення в Україну.

Безсоромність, з якою лідер Кремля звинувачує Україну в «тероризмі», говорить про багато що. Адже звинувачення лунають від людини, яка утримує під контролем анексовану частину цієї країни, і присутність окупаційних військ якої гарантує терористичне свавілля «сепаратистських» злочинних угруповань в інших її частинах.

Протягом деякого часу на українському кордоні триває масування і пересування російських військ. Час Путін вибрав вдало. Наразі Захід відвернений літніми канікулами та великими подіями, і його можна застати зненацька.

В 2008 році, в серпні він напав на Грузію, коли західні політики відпочивали на пляжі або в горах. Наказ про анексію Криму він віддав в останній день його допінгової зимової Олімпіади в Сочі, але завдяки зрадникам в МОК, його річні олімпійці, систематично приймають допінг у мафіозних лабораторіях, можуть збирати медалі в Ріо.

Геноцидальный спосіб ведення війни в Сирії допоміг йому розігріти збройні сили. Захід повинен прокинутися від свого безумства Досі Захід не зробив якогось помітного опору військовим злочинам Путіна і його політики шантажу. А з недавніх пір Захід навіть більш чи менш відкрито пропонує Путіну продовжити злочинну діяльність в Сирії. Після того, як був збитий російський винищувач, президент Туреччини Ердоган наважився заявити про розрив відносин. Але нещодавно в Кремлі він скорився великому воєначальнику. Так чому б Путіну не продовжувати в тому ж дусі?

Настав час Заходу, нарешті, прокинутися від свого безумства, перестати вірити в те, що Путіна можна повернути на шлях здорового глузду і справедливості, і послати чіткий сигнал, що він більше не потерпить нової агресії проти України, і продовження російської окупації на території суверенної держави.

Тепер Захід повинен підтримувати Україну всіма силами і на всіх рівнях, від більш жорсткої дипломатії до поставок ефективного оснащення і підготовки української армії.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »