У дитячому будинку «Сонечко» відбулося свято осені

Лис 13 • Батальйон, Новини • 844 Просмотров • Коментарі Вимкнено до У дитячому будинку «Сонечко» відбулося свято осені

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Сонечко Батальон Донбасс 206 листопада 2015 року у дитячому будинку «Сонечко» відбулося свято осені, на який з подарунками завітали бійці БСП «Донбас». Маленькі вихованці підготували для гостей святковий концерт: хлопчики та дівчатка презентували яскраві номери – демонстрували свої таланти у вокальному, танцювальному та прикладному мистецтві. Діти із задоволенням та неабияким артистизмом декламували вірші, демонстрували хореографічні постановки, виконували музичні та пісенні композиції, які ввібрали в себе всі фарби, красу та неповторність золотої осені.
Для БСП «Донбас», ці зустрічі з малюками вже стали традиційними, вони дарують нам та малюкам нові позитивні емоції та враження. Зауважимо, що сьогодні в дитячому будинку «Сонечко» перебуває близько двадцяти дітлахів, які позбавлені батьківської опіки та за своїм фізичним чи психічним станом потребують особливого догляду. Як і всім дітям, у першу чергу їм необхідна увага, адже у кожного своя непроста історія про те, як вони потрапили сюди. Тому, ці обділені щастям діти знають, що про них постійно пам’ятають та завжди підтримають і допоможуть.
Наші бійці, щиро раділи творчим здобуткам дітлахів та із задоволенням спілкувалися з вихованцями, і на завершення вони подарували малюкам солодкі подарунки, іграшки, а діти, радіючи, фотографувалися з ними.
Дякуємо всім, хто допоміг організувати свято, для маленьких вихованців: волонтерам, які передали солодощі та іграшки, вихователям, що фактично замінили дітям батьків.
Дійсно, добрих справ мало не буває, і особливо, якщо це стосується маленьких громадян України, позбавлених батьківської опіки, і які вже знають, що таке війна, вибухи від ворожих мін і снарядів. Кожен наш візит до дитячого будинку, як для дітей так і для нас, як свято, тому що малюки бачать в нас захисників країни, а ні «карателя», вони щиро радіють коли ми приїжджаймо до них.
А головне свято Осені вдалося на славу, тому хочеться ще раз подякувати всьому колективу дитячого будинку «Сонечко», музичним керівникам, вихователям за щасливі осінні хвилинки.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »