“Радикальне скорочення кількісного складу депутатів місцевих рад підвищить їх відповідальність”, – Березюк

Гру 15 • Новини, ПО САМОПОМІЧ • 684 Просмотров • Коментарі Вимкнено до “Радикальне скорочення кількісного складу депутатів місцевих рад підвищить їх відповідальність”, – Березюк

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Фракція «Самопоміч» у Верховній Раді ініціює обговорення в коаліції внесення змін до Конституції в частині реформування місцевого самоврядування. Про це під час обговорення Програми Уряду заявив Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«В Україні є системна криза місцевого самоврядування. Влада на місцях не відповідає духу, прагненням, ідеям людей. Тому ми повинні негайно здійснити дії щодо внесення змін у Конституцію», – сказав він з трибуни парламенту в п’ятницю.

При цьому Березюк закликав представників коаліції вже з понеділка приступити до такої роботи в юридичному управлінні Верховної Ради.

Разом з тим депутат зазначив, що фракція «Самопоміч» разом із іншими колегами по коаліції зареєструвала в парламенті законопроект, яким пропонується радикально скоротити кількість депутатів місцевих рад.

На його думку, цей захід допоможе підвищити якісний склад депутатського корпусу.«Потрібно скоротити кількість депутатів місцевих рад у 3 рази як мінімум. Це буде не тільки формальне скорочення, це автоматично підвищить відповідальність кожного обранця за свої дії», – додав Березюк.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »