Перемог та миру нам!

Січ 3 • Новини, Павло Кишкар • 1247 Просмотров • 2 Коментарі до Перемог та миру нам!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Повноправні члени Спарти жили в гірших умовах ніж “вільні” чи раби-ілоти. Справжність людини полягала в її фізичних та психічних можливостях відмовитися від спокус (гроші, їжа, раби, земля…)!
Це неможливо пояснити людині, що роками сиділа в суддівському кабінеті, митарювала на митниці чи крала на тендерах! До цих людей не достукатися з проблемами онкохворих дітей, опаленням сільської школи чи добудови багатоповерхівки. Вони – ілоти свої бажань; бажань які ніколи не дозволять їм бути дійсно вільними людьми.
… Мене переповнює гордість, за те що на своєму життєвому шляху зустрів дійсно свобідних українців: в батальйоні, в Самопомочі, серед друзів-волонтерів, серед діаспори, серед бізнесу.
… Впевнений, наступне свято Нового Року буде сповнене спогадами про Героїв, радістю дитячого сміху та впевненістю у майбутньому НАС та нашої Держави.
Перемог та миру нам!

Завжди Ваш, Павло Кишкар

Павло Кишкар

Похожие Записи

2 ответов на Перемог та миру нам!

  1. Владимир сказав:

    С Новым годом Паша! Успехов в законотворчестве

  2. Демьян сказав:

    Влучно сказано про упирів, що тягнуть соки з нас, роблять неможливим побудову нового суспільства. Благаю вас, не дайте злидням зі старої гвардії повернути узаконене рабство на нашу землю. Ми дуже пишаємося вами і такими як ви, але і маємо велику надію, що ви не “перевернетеся”. Дякуємо за привітання та вітаємо вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

« »