Павло Кишкар: Треба визнати, що є кадровий голод в силових відомствах

Січ 23 • Новини, Павло Кишкар • 1070 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Павло Кишкар: Треба визнати, що є кадровий голод в силових відомствах

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Люди, які вчора вибудовували схеми розкрадання, сьогодні не можуть будувати армію. Про це в ефірі hromadske.tv заявив депутат фракції «Самопоміч», представник Батальйону «Донбас» Павло Кишкар.

«Кадрова політика у структурі міністерства оборони не дозволяє говорити про те, що ми налаштовані перемагати. Кандидатури молодих і професійних людей відхиляються, натомість продовжуються експерименти із призначенням генералів на керівні посади. А ціна таких експериментів – це життя людей», – констатував депутат.

На його думку, треба визнати, що є кадровий голод і шукати професійних людей.

«Треба визнати, що генерали, які впродовж 20-ти років розвалювали збройні сили України, вони просто не спроможні приймати ефективні рішення для збереження нашої держави. І це факт. Люди, які вчора вибудовували схеми розкрадання, сьогодні не можуть будувати армію», – наголосив він.

Кишкар зазначає, що на керівних посадах відомства продовжують працювати люди, які не тримали в руках зброї.

«Реальні події на фронті – є пропозиція як діяти у певній бойовій ситуації, запитую хлопців чому ми не діємо. І чую відповідь – ми не можемо, у нас лише два снаряди. Тоді я запитую у генералів – чому 2, а не хоча б 20? На що чую вже генеральську відповідь: “Ми забезпечили вояків згідно норм”. Тож ми воюємо для перемоги, чи для забезпечення «згідно норм»? Де наш вибір?», – зауважив Кишкар.

Він зазначив, що на ці питання Президент України, як Головнокомандувач, має звернути увагу.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »