Павло Кишкар: Ми зобов’язані ввести парламентський контроль за силовими структурами

Січ 30 • Новини, Павло Кишкар • 1126 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Павло Кишкар: Ми зобов’язані ввести парламентський контроль за силовими структурами

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Ми зобов’язані ввести парламентський контроль за силовими структурами у такий важкий для країни час. Тим паче, що це закладено у Коаліційній угоді. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», представник батальйону «Донбас» Павло Кишкар.

«Має бути створена постійно діюча комісія Верховної Ради з питань контролю над військовою організацією. І я впевнений, що вона буде створена, фракція “Самопомочі” вже подала проект відповідної постанови. В її швидшому створені зацікавлені й інші фракції», – зазначив депутат.

На його переконання, до роботи цієї комісії, окрім депутатів, потрібно залучати незалежних військових експертів та представників медійного середовища, щоб забезпечити ефективність та прозорість.

Також Кишкар наголосив на необхідності притягнення до відповідальності винних в Іловайській трагедії.

«Розслідування причин Іловайської трагедії – це наша особиста відповідальність. Я впевнений, що ми доведемо рішення цієї комісії до виконання. І винні люди мають бути притягнені до відповідальності. У нас насправді є проблема із розбіжностями у повноваженнях та відповідальністю. Здебільшого повноваження є – а відповідальність взагалі відсутня як така. Тому будемо відновлювати цю систему ваг і противаг», – наголосив депутат.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »