Очищення влади (з виступу 09.08.2014 перед ВРУ). ОБСП “Донбас”

Сер 10 • Батальйон, Новини • 1180 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Очищення влади (з виступу 09.08.2014 перед ВРУ). ОБСП “Донбас”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Окремий батальйон спеціального призначення “ДОНБАС”

1. Вимагає прийняття Закону України “Про очищення влади”.
2. Вважає процес прийняття такого Закону природнім, який є вимогою народу України, мешканців усіх регіонів країни. Адже війна не завершується з припиненням воєнних дій. Ми кожного дня спілкуючись з громадянами, які проживають в зоні АТО, чуємо від людей щирі побоювання, що “нічого не зміниться”, що “вони домовляться”. Люди налякані самою лише думкою, що залишаться колишній суддя, колишній прокурор, міліціонер, податківець, керівник ВБОЗу, колишній голова адміністрації… Є відео- та звуко- записи (багато з яких розміщено в Інтернеті), які підтверджують конкретні дії вчителів у т.ч. директорів шкіл, щодо сприяння терористичним організаціям на Сході… і люди ніколи, НІКОЛИ нам не пробачать, якщо зрадники, які сприяли війні залишаться при владі чи будуть навчати наших дітей.
3. Гарантуємо контроль за виконанням Закону.
4. Вимагаємо негайного прийняття закону (і вважаємо це одним з основних елементів люстрації й очищення влади), який би визначав прості виборчі правила (до ВРУ): пропорційна система виборів (це економія коштів при проведені виборів); відміна фінансового внеску; мінімальний (3%) прохідний бар’єр для політичної партії чи блоку.
Переможемо разом!

Павло Кишкар, командир группи інформаційной війни, батальйон Донбас.

 

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »