«Незламні»: Катя «Сестра»

Вер 10 • Батальйон, Відео, Новини • 1619 Просмотров • Коментарі Вимкнено до «Незламні»: Катя «Сестра»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

«Я відразу зрозуміла, що все жахливо, страшно, що це війна. Не знала, наскільки масштабним все буде, але була певна тривога й передчуття. І тільки через два тижні прийшло розуміння, що тобі ніхто не допоможе, не приїде», —  такими словами біловолоса кримчанка Катя описує перше усвідомлення окупації Криму.

Ми не називаємо прізвища дівчини, адже у Криму залишилися рідні їй люди.

«Дивитися на все це було важко, я не могла знайти собі місця. Потім поїхала до військової частини, що у нас, в Сімферополі, вийшла з маршрутки і перше, що побачила —  російських військових зі зброєю. Вони були в касках, бронежилетах, балаклавах, і я зрозуміла, що на вулицях мого міста війна»,  — підкреслює Катя.

Після побаченої війни на вулицях рідного Сімферополя Катя, яка до незаконної окупації Криму працювала у сфері торгівлі, усвідомила, що її освіта медсестри актуальна і … стала медиком батальйону «Донбас». Її позивний — «Сестра».

Що вона пережила на війні, яка триває на сході України? Багато чого. Наприклад,  з невеликою групою побратимів вийшла з «Іловайського котла».  Перебувала з батальйоном у Широкиному…

Але про це вона розповість за тиждень на нашому сайті…

Нагадуємо, ми продовжуємо проект «Незламні». До участі у ньому запрошуємо усіх, хто пережив гострий період окупації Криму і не боїться про це розказати. Кожен з вас – це окрема унікальна історія, яку ми готові розповісти.

Автор ідеї, журналіст Олена Халімон.

Креативний майстер, оператор В’ячеслав Юрченко.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »