Нам треба виграти цю війну, а не просто закінчити її, — Садовий

Січ 21 • Відео, Новини, ПО САМОПОМІЧ • 842 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Нам треба виграти цю війну, а не просто закінчити її, — Садовий

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

В студії Телеканалу новин “24” мер Львова Андрій Садовий розповідав про війну на Сході, своє відношення до мобілізації, про люстрацію, а також про те, хто і як має відновлювати Донбас після війни.

Садовий наголосив, що на Сході не АТО, а війна. І хлопці, які воюють на Сході, дають відчуття безпеки усій країні. Бо інакше б ця навала пішла далі на нашу країну. У всіх містах України кожного тижня похорони, тому люди відчувають цей біль від війни дуже сильно. І географічне розташування не має ніякого значення.

Стосовно нової хвилі мобілізації, мер Львова впевнений, що мобілізація потрібна, але вона має бути вибірковою. В першу чергу треба брати добровольців, зрілих людей, які свідомо прийняли рішення, що вони готові йти.

А ті, що ховаються, тікають – навіщо їх ловити, брати? З них користі не буде, вони будуть тільки деморалізовувати. Чи брати молодих хлопців, які ще пороху не нюхали? Треба брати тих людей, які готові робити це свідомо, їм потрібно дати серйозний вишкіл. Треба давати високоточну зброю,
— зазначив він.

Це питання, додав Садовий, треба вирішувати на законодавчому рівні, переконаний львівський мер. І якщо хтось не може чи не хочу йти воювати, то має бути варіант альтернативної служби.

Війни не закінчуються, вони або виграються, або програються. І нам треба виграти цю війну, а не закінчити її. при цьому варто враховувати, що ця війна гибрідна — ворог використовує і метод паніки, і метод провокації і ще багато різних варіантів дестабілізації ситуації.

Правда – це єдині ліки, які можуть врятувати Україну сьогодні. Нам треба відмовитись від подвійних, потрійних стандартів і почати казати правду,
— сказав львівський мер.

Стосовно відновлення Донбасу, то я переконаний, що весь цивілізований світ готовий буде допомогти. Але варто пам’ятати, що там не треба відновлювати, там треба заново вибудовувати всю інфраструктуру.

Долучатися до цього, на думку Садового, мають і українські олігархи, бо саме вони в певній мірі винні у тому, що зараз відбувається в країні.

І я думаю, що закінчення війни дасть фінансову можливість для відновлення. Але інфраструктуру відновлювати треба не тільки про Донбас, а й про інші міста України, бо інакше буде знов розподіл регіонів на сорти,
— переконаний він.

Стосовно питання корупції, Садовий впевнений, що вона зароджується в партіях, які продають місця. Потім в ВР починають за гроші приймати ті чи інші закони. І починати боротьбу варто саме звідти, а не саджати якогось начальника Жеку. Тоді і зміни будуть.

А якщо сьогоднішні міністри і зам міністри не будуть справлятися зі своєю роботою, то вони перестануть бути міністрами і зам міністрами. І це навіть не справа “Самопомічі” чи нардепів — люди їх посунуть.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »