Країна повинна знати своїх героїв та антигероїв

Лип 19 • АТО, Новини • 1123 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Країна повинна знати своїх героїв та антигероїв

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
На знимці мій побратим Дмитро Шеретун “Ківа” майже рік тому, після штурму Лисичанська.
Але виявляється, що його там не було, як і батальйону “Донбас” взагалі. Саме так мені сказали вчора люди з управління НГУ, які краще за самих бійців знають, хто де був.
Отже по-порядку:
Народні депутати Павло Кишкар та Ярослав Маркевич склали подання про нагородження бійців батальйону “Донбас”, які брали участь у звільненні Лисичанська, яке має бути приурочене власне до річниці звільнення. Подання передали до відділу нагороджень НГУ. Вчора я телефонував у цей відділ, щоб уточнити, чи все гаразд із поданням, мені відповіли, що бійців “Донбасу” нагороджувати не будуть, оскільки вони зайшли в Лисичанськ через два дні після штурму, а в самому штурмі брали участь два інших підрозділи НГУ, їх і треба нагородити.
Чуєте, побратими, через два дні ))) Виходить, всі ті події вам приснились.
З розмови я також дізнався, що таку інформацію в нагородний відділ подав посадовець НГУ, котрий керував діями Нацгвардії при штурмі Лисичанська та Сєвєродонецька. Прізвище мені назвати відмовились, однак я вияснив, що цими операціями керував генерал-майор НГУ Аллеров. Також мені сказали, що той самий посадовець дав вказівку процедуру нагородження провести тихо і без ажіотажу.
Не те, щоб комусь із нас дуже сильно потрібні ці брязкальця, на які купка мудаків перетворила державні нагороди, але річ у тім, що вже зараз хтось намагається сказати, що нас там не було. Так за кілька років НГУ скаже, що нас і в зоні АТО не було і всі наші загиблі – від побутових травм, або травм на виробництві, зрештою в медичних документах часто так і пишуть. Тому потрібні такі гачки, які вгризуться в історію і не дадуть її перекрутити і переписати знову, як колись зробила цариця сусідньої держави.
Прошу про репост, розголос це саме та зброя проти забуття, а крім того, країна повинна знати своїх героїв та антигероїв.


Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »