Комбат Семенченко: Коли армія сидить без діла — вона розкладається

Січ 13 • Відео, Комбат, Новини • 802 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Комбат Семенченко: Коли армія сидить без діла — вона розкладається

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Командир батальйону “Донбас” та народний депутат від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Семен Семенченко в студії Телеканалу новин “24” розповів про ситуацію в батальйоні, допомогу з-за кордону та долю полонених.

Ситуація в батальйоні “Донбас”

За словами Семенченка, одна рота батальйону перебуває під Лисичанськом, дві — у Старому під Києвом. Частина навчається у школі сержантів у Золочеві, і ще одна рота скоро поїде у США по програмі навчання Нацгвардії.

Після того, як наші хлопці потрапили в полон, ми не мали можливостей проводити будь-які активні бойові дії. Адже, як тільки ми пробували щось робити — тут же виникало питання щодо розстрілу та знущань над хлопцями,
— каже командир “Донбасу”.

Він зазначив, що через полонених батальйон фактично був змушений на декілька місяців відійти від будь-яких бойових дій.

Це було достатньо важко, адже хлопці прийшли звільняти Донбас, боротись з корупційною схемою,
— додав нардеп.

Ротація та мобілізація

“У нас є явище під назвою “добровольці”. Ми пам’ятаємо, що кадрова Нацгвардія вимагала під Адміністрацією Президента “дембеля”. А наші хлопці хочуть в зону АТО, хочуть захищати рідну землю”, — зазначив комбат “Донбасу”.

Семенченко каже, що коли армія сидить без діла, то вона розкладається. Бійці хочуть воювати і вони свого добились – поїдуть туди та поміняють товаришів.

Нам необхідно розробити закон, щоб добровольці, які будуть йти в зону АТО, не будучи оформленими, отримали можливість, аби держава опікувалась ними. Це — “Правий сектор” та ті добровольці батальйону “Донбас”, які приходили в батальйон до статусу Нацгвардії. Такий закон розроблений та зареєстрований в парламенті,
— повідомив народний депутат.

Він додав, що також планують привести резервістів до такого статусу, як і військовослужбовців. Цей закон також вноситься в парламент.

Доля полонених

За словами комбата, зараз у полоні терористів перебуває більше 300 українських військових, серед них – 12 бійців батальйону “Донбас”.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »