Допомога дитячим лікарням Донбасу

Сер 4 • Батальйон, Новини, Социальная работа • 1473 Просмотров • Коментарі Вимкнено до Допомога дитячим лікарням Донбасу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Прес-служба батальйону “Донбас” інформує

Днями до міських дитячих лікарень Слов’янська і Краматорська надійшла велика партія ліків, які було транспортовано активістами громадської організації “Шпиталь Майдану”, за допомогою бійців батальйону “Донбас” з Лисичанську.
Нагадаємо, що 26 липня силами батальйону спеціального призначення Національної гвардії України “Донбас” було взято склад батальйону “Призрак”, який знаходився у приміщенні Лисичанського скляного заводу.
На складі знаходилися бронемашини, зенітно-ракетна зброя, “ПТУРи”, міномети, стрілецька зброя та боєприпаси. Крім того на складі знаходилося близько восьмиста ящиків гуманітарної допомоги, зокрема велика кількість медпрепаратів, сухпайки та консерви російського виробника. На ящиках з гуманітарною допомогою, по написам чітко видно звідки вона надійшла до бойовиків батальйону “Призрак”.
Бійці “Донбасу” роздали мешканцям міста Лисичанськ продукти і воду, оскільки жоден об’єкт інфраструктури не працював на момент його звільнення. Що ж стосується двох автобусів вщент забитих медпрепаратами, які були розташовані на території складу – командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко прийняв рішення передати їх до дитячих лікарень звільнених міст.
– Завдяки цим лікам не одна дитина стане на ноги, а міські лікарні мінімум на півроку будуть забезпечені якісними медичними препаратами. “Донбас” виконує не лише військову, але й гуманітарну місію. Наша мета – нормалізувати життя на звільнених територіях і зробити це максимально швидко та безболісно для місцевих мешканців, – зазначив Семен Семенченко

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »