“Або ми зробимо державу, яка не вмітиме красти, або держави в нас не буде”, – Соболєв

Гру 16 • Новини, ПО САМОПОМІЧ • 566 Просмотров • Коментарі Вимкнено до “Або ми зробимо державу, яка не вмітиме красти, або держави в нас не буде”, – Соболєв

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Запустити спеціалізований орган по боротьбі з топ-корупцією – Національне антикорупційне бюро закликав заступник Голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», Голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

«Час запускати спеціалізований орган по боротьбі з топ-корупцією – Національне антикорупційне бюро. За законом, воно має запрацювати з Нового року. Але наразі уряд запропонував виділити на його роботу 0 гривень», – констатував парламентар.

Він наголосив, що фінансування на Антикорупційне бюро потрібно передбачити в Бюджеті 2015. Крім того, Соболєв наголосив на необхідності обрати керівництво для новоствореного органу.

«Окрім грошей ще потрібний безкомпромісний перший керівник, який підбере безкомпромісних слідчих. Як голова антикорупційного комітету Ради, я звернувся до керівників усіх фракцій з проханням до наступного вівторка дати кандидатів до конкурсної комісії, що за законом повинна підбирати першого керівника», – зазначив він.
Депутат нагадав, що трьох людей до комісії має призначити парламент, трьох – Президент, і трьох – уряд, і зазначив, що фракції «Самопоміч» буде пропонувати обрати претендентів із тих кандидатів, яких висунула громадськість.

«Після розповідей хлопців на блок-постах, хто їм телефонує\приїжджає, коли вони затримують чергову контрабанду або замасковані під «гуманітарну» поставки до ДНР-ЛНР, розумієш, що або ми зробимо державу, яка не вмітиме красти, або держави в нас не буде. І ці хлопці вмирають за нашу з Вами можливість перемогти злодіїв у тилу», – зауважив Соболєв.

Похожие Записи

Комментарии закрыты.

« »